Vizyon


Vizyon; beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir. Ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düştür. Mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir.

Tekline olarak vizyonumuz; ileri teknolojiyi takip ederek; sadece Türkiye'de değil uluslararası arenada da modüler mobilya sektöründe yönetim tarzı ve uygulamaları ile kendi metodlarını geliştirip sektördeki diğer kuruluşlara öncülük yapmak, kullandığı modern teknolojinin olanaklarını ülkenin gelişimi için diğer sektörlerle paylaşmaktır.


Misyon

Tekline; ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden modüler mobilya sektöründe kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Modüler mobilya endüstrisinde rekabet edebilirliği, sürekli gelişmeyi oluşturmak, ileri mobilya teknolojisini ve çağdaş işletme yönetimini yakalamak, kendi alanında mobilya sektörüne önemli katkılarda bulunmak ana hedefidir.

Tekline ailesi…

yukleme