Kurumsal

Tekline Ofis Mobilyaları 1997 yılında özel bir kuruluş olarak Merzifon’da kurulmuş, modern ve fonksiyonel ofis mobilyası üretiminde uzmanlaşmış bir kurumdur. Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede kalifiye elemana sahip olan firmamızın tüm üretim işlemi numaralı şekilde giden kontrollü makinelere dayalıdır. Kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalitede ürünleri garanti eder.
Sunulan ürün sadece bitmiş ürün değil, aynı zamanda ürünün tasarımı, dekorasyon, ihtiyaçların analizi, proje çalışması, sevkiyat ve montajını da kapsamaktadır. Koleksiyonumuzu evrensel olarak tasarlanmış, esnek ve değiştirilebilir.Eklenebilen parçalar, üniteler, dolaplar ve temel sistemi tamamlayan parçalar olarak dizayn edilmiştir. Aynı zamanda standart ürünler dışında özel projelerdeki mobilyaları da üretme kapasitesine sahiptir. Özel projeleri üretme konusunda da oldukça esnek, hızlı ve etkili bir süreç izlemektedir..

Kalite Politikamız


İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili beklentilerinin sürekli değiştiği günümüzde, şirketimizde üretilen ürünlerle ilgili talep ve beklentilerin en üst seviyesinde karşılanması temel ilke olarak kabul edilmektedir. Bu ilkelere bağlı kalınarak, müşterilerin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri
  • Güvenli
  • Estetik Görünümlü
  • Uygun Maliyetli
  • Yasal şartlar uygun olarak ürünlerin üretilmesi hedeflenmektedir. TEKLİNE, bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak üzere tüm çalışanların katılımı ile tasarımı ve üretimde sürekli kendini yenileyen bir dünya şirketi olacaktır.

    Taahhüt ederiz..


yukleme